Mimaria|Mimarlık|İstanbul Mimarlık|Mimaria Mimarlık
Mimaria Mimarlık

Hakkımızda...

Mimaria Mimarlık

130.000.000 ₺

İş Bitirme

1.000.000 ₺

Ödenmiş Sermaye

358.000 m2

Tamamlanmış Proje

4.670.000 ₺

Kamu İş Bitirme
KURUMSAL

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla inşaat ve dekorasyon işleri alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini en iyi şekilde bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

Amacımız “MIMARIA” markasını Türkiye'de ve dünyada güçlü ve lider bir marka haline getirmektir. Markamızın adı altında, kaliteli hizmet ve üretim yapma, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz.

İnşaat ve mimari konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur
VİZYON & MİSYON- Türkiye ve Yurt dışında estetik, kalite ve en yeni tasarımları ön plana çıkarmaktır.

- Mesleki alanda lider ve örnek firma olmak.
- Yeni tasarımlarla, yüksek kalitede proje, müteahhitlik ve müşavirlik hizmeti vermek.

- Türkiye ve Dünya çapında yapı alanındaki en yeni gelişmeleri takip ederek, bu yenilikleri projelerimize ve çalışmalarımıza uyarlamak.
- Konut, işyeri, konsept proje ve uygulamaları gerçekleştirmek.

- Kurumsal firmalarla, kurumsal bazda projeler ve uygulamalar yapmak.

Müşterilemizin Düşünceleri

Merhabalar, Mehmet Vakıf YÜKSEL... Bu Mimar meslekdaşıma neler yazsam az gelir aslında. İşlerinin hepsinin üzerinde ciddiyetle, disiplinle ve özveriyle dikkatle çalışan kendi uslubunu katıp çok keyifli işler çıkartan ve projelerinde ve şantiyelerinde her zaman titizlikle çalışan ve özellikle yanlışlığa tahammülü olmayan bir arkadaşımızdır. Mehmet Yüksel dediğiniz zaman cidden aklıma ilk gelen şey dürüstlük, adalet ve iş disiplini geliyor aklıma. Bu insana hiç bilmediği bir projeyi, işi verin fazla beklemezsiniz zaten usta çırağı geçmiş olur ve sizden de iyi bilir neler yapacağını. Araştırmasını ve inceleme yapmasını çok iyi bilen bir arkadaşımızdır. Yanında çalışan ustaları, taşeronları bile Mehmetin dürüstlüğü, çalışkanlığı ve azmine karşı her zaman saygıyla durmuşlardır. Bu saygıdan olsa gerek hiç bir zamanda Mehmetin yüzünü kara çıkartmamışlardır ki zaten Mehmetin yüzü kara çıkacak bir iş asla tanımıyorum. Çünkü o herşeyi bilen, mükemmelliyetçi bir insandır. :) Saygı ve sevgilerimle.

Feyzi SELMANOĞLU

Mehmet kardeşim işinde oldukça başarılı,yetenekli bir arkadaşım..Yaptığı projeler tasarımlar zaten ne kadar yetenekli bir mimar olduğunun kanıtı.Kendini işinde oldukça geliştiren,çalışkan,çalışkan olduğu kadar da deneyimli..Kendisini tavsiye etmiyorum çünkü kendisiyle birlikte iş yapıcam kimseye kaptırmam böyle bir yeteneği..Mehmet güzel kardeşim,güzel insan başarılarının devamını diliyorum..

İnş.Müh. Fuat ÖZAVCI

Sayın ziyaretciler Mehmet beyi yakından tanıyorum hep birlikte iş yaptığımız, mağazacılık projelerinde özellikle tadilatlarında revizyonlarında ve görsellikte gayet başarılı bir arkadaşımızdır. Mağazacılık projelerinde faal olarak çalışan , bu konuda özellikle kendini kanıtlayarak yüklenici firmaların koordinasyonlarını yapan yegane bir arkadaşımız. Meslek hayatında daha da ilerlemen dileğiyle...

Hakan YILMAZ

Kendisini okuldan tanırım kesinlikle harika bir yeteneğe sahip.Özellikle okul dönemi projelerindeki gelişmiş proje çözme ve dizayn a bakış açısı herkesde hayranlık uyandıran bir özelliği olup göze çarpıyor.Mimari açıdan hep liderimiz olmuş bir arkadaşımız. Çağımızdaki hoca yapsın,öğrenci temize çekip getirsin felsefesine tamamen karşı çıkan,bu yüzden gerek okulda gerek toplumsal alanda kendi sesini duyurmaya çalışan nadide bir arkadaşımız.. Kendisine Teşekkür eder başarılarının devamının her daim olması dileğiyle...

Ömer Faruk ARSLAN