Mimaria|Mimarlık|İstanbul Mimarlık|Mimaria Mimarlık
Mimaria Mimarlık

KURUCUMUZ...

Mimaria|Mimarlık|İstanbul Mimarlık|Mimaria Mimarlık
KURUCUMUZ

MEHMET VAKIF YÜKSEL

1984 yılında Kahramanmaraş / Elbistan ilçesinde dünyaya gelmiş olup, ilk ve orta öğretimini Ceyhan Kolejinde tamamlamıştır, lise hayatını Gaziantep'te özel bir kolejde devam ettirmiş olup, Üniversite yi Beykent Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesinde İngilizce Mimarlık ve Mühendislik Eğitimini 2 adet yüksek onur ve 3 adet onur belgesiyle 2007 yılında tamamlamıştır. 2008 yılında Amerika'da Devry Üniversitesin'de Master Eğitimine başlamıştır, 2009 yılında Türkiye'ye dönerek, Baydemirler Holding, Azizler Holding gibi stratejik ve kendi piyasasının liderleri firmalarda piyasa tecrübesini kazanmıştır. 2010 yılında Mimaria Mimarlık firmasının temellerini atmıştır, 2010 yılından günümüze birçok kurumsal firmaya kurumsal bazda inşai, mimari ve danışmanlık olarak birçok konuda çözüm ortağı olarak deneyimini “Vatana ibadet Allaha ibadettir” sözlerini önemseyerek hem kendini hem firmamızı geliştirmiştir. Hali hazırda birçok vakfa ve uluslararası iyilik hareketlerine üyeliği bulunan Mehmet Vakıf Yüksel, Kendi deneyimini her daim vatanının gelişimi için seve seve kullanmaktan tereddüt etmemektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizceyi iyi seviyede bilmektedir.

Mimaria|Mimarlık|İstanbul Mimarlık|Mimaria Mimarlık

.

Müşterilemizin Düşünceleri

Merhabalar, Mehmet Vakıf YÜKSEL... Bu Mimar meslekdaşıma neler yazsam az gelir aslında. İşlerinin hepsinin üzerinde ciddiyetle, disiplinle ve özveriyle dikkatle çalışan kendi uslubunu katıp çok keyifli işler çıkartan ve projelerinde ve şantiyelerinde her zaman titizlikle çalışan ve özellikle yanlışlığa tahammülü olmayan bir arkadaşımızdır. Mehmet Yüksel dediğiniz zaman cidden aklıma ilk gelen şey dürüstlük, adalet ve iş disiplini geliyor aklıma. Bu insana hiç bilmediği bir projeyi, işi verin fazla beklemezsiniz zaten usta çırağı geçmiş olur ve sizden de iyi bilir neler yapacağını. Araştırmasını ve inceleme yapmasını çok iyi bilen bir arkadaşımızdır. Yanında çalışan ustaları, taşeronları bile Mehmetin dürüstlüğü, çalışkanlığı ve azmine karşı her zaman saygıyla durmuşlardır. Bu saygıdan olsa gerek hiç bir zamanda Mehmetin yüzünü kara çıkartmamışlardır ki zaten Mehmetin yüzü kara çıkacak bir iş asla tanımıyorum. Çünkü o herşeyi bilen, mükemmelliyetçi bir insandır. :) Saygı ve sevgilerimle.

Feyzi SELMANOĞLU

Mehmet kardeşim işinde oldukça başarılı,yetenekli bir arkadaşım..Yaptığı projeler tasarımlar zaten ne kadar yetenekli bir mimar olduğunun kanıtı.Kendini işinde oldukça geliştiren,çalışkan,çalışkan olduğu kadar da deneyimli..Kendisini tavsiye etmiyorum çünkü kendisiyle birlikte iş yapıcam kimseye kaptırmam böyle bir yeteneği..Mehmet güzel kardeşim,güzel insan başarılarının devamını diliyorum..

İnş.Müh. Fuat ÖZAVCI

Sayın ziyaretciler Mehmet beyi yakından tanıyorum hep birlikte iş yaptığımız, mağazacılık projelerinde özellikle tadilatlarında revizyonlarında ve görsellikte gayet başarılı bir arkadaşımızdır. Mağazacılık projelerinde faal olarak çalışan , bu konuda özellikle kendini kanıtlayarak yüklenici firmaların koordinasyonlarını yapan yegane bir arkadaşımız. Meslek hayatında daha da ilerlemen dileğiyle...

Hakan YILMAZ

Kendisini okuldan tanırım kesinlikle harika bir yeteneğe sahip.Özellikle okul dönemi projelerindeki gelişmiş proje çözme ve dizayn a bakış açısı herkesde hayranlık uyandıran bir özelliği olup göze çarpıyor.Mimari açıdan hep liderimiz olmuş bir arkadaşımız. Çağımızdaki hoca yapsın,öğrenci temize çekip getirsin felsefesine tamamen karşı çıkan,bu yüzden gerek okulda gerek toplumsal alanda kendi sesini duyurmaya çalışan nadide bir arkadaşımız.. Kendisine Teşekkür eder başarılarının devamının her daim olması dileğiyle...

Ömer Faruk ARSLAN

Mimaria|Mimarlık|İstanbul Mimarlık|Mimaria Mimarlık